Güvenli Alışveriş

Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi
www.bonjourtablo.com bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.Rapid SSL teknolojisi, bilgilerinizi şifreleyerek güvenlik altına alır; şahsi ve kredi kartı bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmesini engeller. Adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin Rapid SSL (128 bit) sertifikası ile güvence altına alındığını gösterir.

Standart Güvenlik Duvarı
Standart güvenlik duvarları tarafından korunan www.bonjourtablo.com sunucuları bilgilerinizi güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır.  Rapid SSL (128 bit) sertifikası ve standart güvenlik duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.

Gizlilik Politikamız
www.bonjourtablo.com şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez. www.bonjourtablo.com verdiğiniz şahsi bilgilerinizi kiralamaz satmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşmaz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla, hiçbir şekilde, www.bonjourtablo.com’da veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.bonjourtablo.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı ve ne amaçla kullanıldığı konusunda daha detaylı bilgiye Gizlilik Bildirimimizden ulaşabilirsiniz.

%100 Güvenli Alışveriş 256BIT SSL sertifikası ile
kart bilgileriniz güvende!
Orjinal Ürün Sitemizden aldığınız bütün
ürünler garantili ve orjinaldir.
Hızlı ve Kolay İade Satın aldığınız ürünleri
kolayca iade edebilirsiniz.
Güvenli ve Özel Paketleme Siparişleriniz özenle paketlenerek
kısa sürede kargoya teslim edilir.

Bu site, i-Kobi ® - E-ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.