Satış Sözleşmesi

TARAFLAR

SATICI:
Ünvanı  :Günaydın İth.Ltd.Şti-Bonjour tablo çerçeve (http:www.bonjourtablo.com
Adresi   :Cemalpaşa Mah.Toros cad.63007 sk.Yıldız ap.B blok 30/1 Seyhan/ADANA
Telefon  : 0 530 283 14 03

ALICI:
ALICI, müşteri olarak http://www.bonjourtablo.com alışveriş sitesine üye olan kişidir. ALICI’nın üye olurken ya da üye olmadan yaptığı satın almalarda bildirdiği adres ve iletişim bilgileri esas alınır. 

KONU
İşbu sözleşmenin konusu, ALICI`nın SATICI`ya ait http://www.bonjourtablo.com internet sitesinden elektronik ortamda sipariş verdiği, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz, sözleşmenin madde 1.3 ve 1.4 te içeriği ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

ALICI, http://www.bonjourtablo.com web sitesinden satın aldığı ürünün kendi siparişi üzerine üretildiğini; üretim sonunda oluşabilecek hatalar dışında beğenmediği gerekçesiyle iade edemeyeceğini; satışa konu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları vs. ürün ile ilgili tüm ön bilgiler ve cayma hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında ürünü sipariş verdiğini, işbu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. 

http://www.bonjourtablo.com bilgiler girildikten sonra işbu sözleşmenin okunup kabul edildiği ALICI tarafından ilgili bölüm işaretlenerek teyit edilir ve sipariş tamamlanır. Sipariş gerçekleştiği anda ALICI bu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır. Siparişin tamamlanmasından sonra, ALICI’nın bildirdiği email adresine “Sipariş Onay” maili gönderilir.

KREDİ KARTINA İADE PROSEDÜRÜ 
Alıcı siparişe konu olan ürün yada ürünler hazırlık ya da kargo aşamasına gelmeden cayma hakkını kullanarak iptal isteyebilir. Alıcıya bedel iadesine karar verilen durumlarda ,alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü aşağıda belirtilmiştir: 

Müşterimiz ürünü kaç taksit ile aldıysa banka müşteriye geri ödemesini taksitle yapmaktadır. Satıcı bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra ,Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların müşterimizin kredi kartına iadesi durumunda ,konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır.

Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda http://www.bonjourtablo.com , Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği müşteriye nakit para ile ödeme yapamaz.

BANKA HESABINA İADE PROSEDÜRÜ 
Banka transferi (Havale-EFT) ile yapılan alışverişlerde ise yine Alıcı’nın işlem yaptığı hesap numarasına iade yapılacaktır.

TESLİMAT VE İADE PROSEDÜRÜ
ALICI ürünün http://www.bonjourtablo.com tarafından Kargo aracılığı ile teslimini istemiş ise, ürün, ALICI`nın teslimini talep etmiş olduğu adresinde SATICI’nın birlikte çalıştığı Kargo şirketi aracılığı ile teslim edilir. ALICI, ALICI`nın belirtmiş olduğu adrese ve bu adreste teslim sırasında bulunan kişiye yapılan teslimatın, ALICI’ya yapılmış teslimat sayılacağını kabul etmektedir. 

http://www.bonjourtablo.com‘dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti dönemsel kampanyalarımıza, aldığınız ürünlerin adet, hacim gibi özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

Ürünlerimiz, imaj galerimizden yada sizin yüklemiş olduğunuz imajlardan faydalanarak tamamen size özel hazırlandığı için, üretimde veya kargoda oluşabilecek olumsuzluklar ve hatalar haricinde iade kabul edilmemektedir.

GENEL HÜKÜMLER
18 yaşından küçük kişiler http://www.bonjourtablo.com'dan alışveriş yapamaz. http://tablonutasarla.com/ çocukların da beğenisine hitap edecek ürünler satışa sunmaktadır; ancak bunları yetişkinlere satmaktadır.

http://www.bonjourtablo.com 'dan kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

SATICI tüm siparişleri, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. KDV oranları %18'dir ve listelenmekte olan fiyatlarımıza dahildir.

Sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarında, http:www.bonjourtablo.net' in liste fiyatları geçerlidir.

ALICI’nın ödemesini kredi kartı ile yapmak istemesi durumunda, sipariş onayından sonra "Bankanın Güvenli Ödeme Sayfası"na yönlendirilir. ALICI’nın buradan yapacağın işlemlerde kart bilgileriniz hiç bir suretle kaydedilmeyecektir SATICI’ya iletilmeyecektir.

SATICI'ın yazılı izni olmaksızın, http://www.bonjourtablo.com'dan satın alınan ürünler kopyalanamaz, reproduksiyonu veya poster baskısı yapılamaz, fotoğrafı çekilerek basılı veya görsel malzeme olarak kullanılamaz, üzerinde değişiklik yapılamaz.

CAYMA HAKKI
ALICI, Ürün ya da ürünlerin hazırlık ve kargo aşamasına geldiğinde e-posta ile bilgilendirilecektir. Eğer hazırlık yada kargo aşamasına gelmeden cayma hakkını kullanarak iptal etmek istediği siparişleri olursa [email protected] mail adresinden ya da +90 0530 283 14 03 nolu telefondan müşteri hizmetlerine ulaşarak siparişinin iptalini isteyebilir.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER
Ürünlerimiz, imaj galerimizden yada müşterilerimizin yüklemiş olduğunuz imajlardan faydalanarak tamamen kişiye ve siparişe özel hazırlandığı için, üretimde veya kargoda oluşabilecek olumsuzluklar ve hatalar haricinde iade kabul edilmemektedir. ALICI, Ürün ya da ürünlerin hazırlık ve kargo aşamasına geldiğinde e-posta ile bilgilendirlmişse cayma hakkını kullanamaz.

Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

SATICI:
Ünvanı  :Günaydın İth.Ltd.Şti- Bonjour tablo çerçeve (http:www.bonjourtablo.com) 
Adresi   :Cemalpaşa Mah.Toros cad.63007 sk.Yıldız ap.B blok 30/1 Seyhan/ADANA
Telefon  : 0 530 283 14 03

http://www.bonjourtablo.com sitesinden alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

%100 Güvenli Alışveriş 256BIT SSL sertifikası ile
kart bilgileriniz güvende!
Orjinal Ürün Sitemizden aldığınız bütün
ürünler garantili ve orjinaldir.
Hızlı ve Kolay İade Satın aldığınız ürünleri
kolayca iade edebilirsiniz.
Güvenli ve Özel Paketleme Siparişleriniz özenle paketlenerek
kısa sürede kargoya teslim edilir.

Bu site, i-Kobi ® - E-ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.