Genel Bilgiler

 •  + Kanvas tablo nedir?
  Kanvas tablo, % 100 pamuklu 370 gr/m2 kanvas kumaş üzerine püskürtme sistemi ile basılan ve özel ahşap şase üzerine gerilerek tablo haline getirilen dekoratif ürünlerdir.
 •  + Ürünleriniz yağlı boya ya da el yapımı mıdır?
  Hayır. Ürünlerimiz kanvas tablo, özel olarak üretilmiş 370gr/m2 kalınlığında % 100 pamuklu kanvas kumaş üzerine püskürtme sistemi ile basılarak ve özel olarak hazırlanmış kavisli ahşap şase üzerine gerilerek tablo haline getirilen dekoratif ürünlerdir. Seçtiğiniz görsellere göre, fotoğraf veya yağlı boya görünümünde gözükür. Yağlı boya ya da diğer tablo ürünlerinden daha ekonomik ve dayanıklı ürünlerdir.
 •  + Ürünleriniz iç mekana uygun ürünler midir?
  Evet. Ürünlerimiz iç mekana uygun dekorasyon ürünleridir. Dış mekanda kullanılması tavsiye edilmez.
 •  + Tabloların üretimi sizin tarafınızdanmı yapılmaktadır?
  Evet. Tablonutasarla.com 'daki bütün tablolar uzman ekibimiz tarafından %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile üretilmektedir. Üretimde kullanmış olduğumuz makineler ve sarf malzemeler Dünya markası HP tarafından üretilmekte ve ömür boyu solmama garantisi verilmektedir. Tablo üretiminde en iyi kaliteden ödün vermeden Türkiye ve diğer ülkelere adrese teslimat yapılmaktadır.
 •  + Parçalı tabloların parçalarının arasındaki mesafeleri nasıl ayarlayabirim?
  Parçalı tabloların her bir parçasının arasında 4-5 cm aralığında boşluk bırakılarak asılmalıdır. Bu şekilde tablolarınız daha simetrik ve bütün olarak gözükecektir.
 •  + Tablonutasarla.com'da bulunan tüm tablo modelleri şuan stoklarınızda mevcut mudur?
  Evet mevcuttur.Web sitemizde bulunan bütün görselleri dilediğiniz tablo modeline çevirerek stoklarımızdan satın alabilirsiniz.
 •  + Kullanmış olduğunuz tuval (kanvas) bezin özelliği nedir?
  Tablolarımızda 370 gr/m2 kalınlığında %100 pamuklu, sanatsal ve dekoratif art kanvas kumaş kullanılmaktadır. Sağlığınızı etkileyecek hiç bir koruyucu ya da hammadde içermez.
 •  + Tablolarınızda kullanmakta olduğunuz mürekkebin özelliği nedir?
  Tablolarımız Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı su bazlı pigment boyalar kullanılarak üretilmektedir. Baskıda Kullanılan HP marka mürekkep 100 yıl solmama garantilidir.
 •  + Tablolarınız üzerinde koruyucu madde var mıdır?
  Evet.Tablolarımızın üzerinde tozdan ve nemden etkilenmemesi için koruyucu mat vernik ile kaplanmaktadır. Bu sayede tablolarınızı ilk günkü canlılığında yıllarca kullanabilirsiniz.
 •  + Tablolarda kullandığınız ahşap kasnağın özelliği nedir?
  Tablo çerçevesi resmi taşıyan iskelet olduğu için 3'e 4 cm kalınlığında özel kurutulmuş ahşap şase kullanılmaktadır.Bu nedenle uzun yıllar şeklini bozulmadan koruyabilmektedir.
 •  + Tabloları duvarıma nasıl asarım?
  Tablolar sizin için özel olarak hazırlanmış, ahşap şase üzerinde bulunan asma aparatı yerinden duvarınıza kolaylıkla asabilecek şekilde, kullanıma hazır olarak gönderilmektedir. Tablonuzu ölçüsüne göre bir, iki veya üç çivi ile kolaylıkla asabilirsiniz.
 •  + Hangi ebatlarda tablo üretiyorsunuz?
  Web sitemizde hemen hemen aradığınız her ebatta tablo bulabilirsiniz. Ürün detayı kısmından ölçü seçeneğini işaretleyerek dilediğiniz ebatta sipariş verebilir, özel ölçüler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
%100 Güvenli Alışveriş 256BIT SSL sertifikası ile
kart bilgileriniz güvende!
Orjinal Ürün Sitemizden aldığınız bütün
ürünler garantili ve orjinaldir.
Hızlı ve Kolay İade Satın aldığınız ürünleri
kolayca iade edebilirsiniz.
Güvenli ve Özel Paketleme Siparişleriniz özenle paketlenerek
kısa sürede kargoya teslim edilir.

Bu site, i-Kobi ® - E-ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.